Naši spokojní klienti

Naše kúpacie kade si obľúbilo už mnoho ľudí.
Vyberáme pre Vás aspoň zopár z nich.

Karolína Chomisteková

Víťazka MISS Slovensko 2013

Aj naša najkrajšia Slovenka si vďaka nám môže dopriať poriadnu dávku vytúženého relaxu v našej kúpacej kadi z Kanadského červeného cédra. Vyrobenej poctivo a dôkladne na Slovensku.

Marek Hamšík

Slovenský futbalový reprezentant

Po vyčerpávajúcom športovom výkone je treba si dopriať aj poriadny a zaslúžený oddych. Naša kúpacia kaďa okrem toho pomáha Marekovi Hamšíkovi aj s regeneráciou po ťažkých zápasoch.

Ďalší spokojní klienti

Odkedy máme na záhrade kúpaciu kaďu od Saibotu, tak tam s celou rodinou trávime oveľa viac času. Je to úžasný relax, pri ktorom si oddýchne telo i duša.

Marek
Spokojný zákazník

Som naozaj veľmi rada, že sme si do nášho centra vybrali interiérovú saunu práve od Saibotu. Sme veľmi spokojní nie len my, ale aj naši klienti, ktorí si chodia do sauny oddýchnuť.

Jana
Majiteľka wellness centra

Už dlhšiu dobu sme premýšľali nad tým, čo nové priniesť do nášho hotela. Nakoniec sme sa rozhodli pre kúpaciu kaďu, a môžem spokojne povedať, že to bola skvelá voľba.

Ivan
Manažér hotela
Vyrobené na Slovensku, používané v Anglicku.

Naše kúpacie kade a sauny dlhodobo dodávame spoločnosti Bathing under the Sky, ktorá je exkluzívnym distribútorom produktov Saibot vo Veľkej Británii. Dodaných viac ako 100 kusov kúpacích kadí bez reklamácie!