Altánky a detské ihriská

Detské ihriská

Ak hľadáte originálne prekvapenie pre svoje ratolesti, odporúčame vám naše certifikované detské ihriská, ktoré sa postarajú o program vašich detí po celý deň.

Predstavujeme vám zostavy detských ihrísk Jungle Gym:

Zostavy Cuby, Cabin, Bridge majú certifikát, ktorý ich predurčuje aj k výstavbe pre verejnosť. Ihriská sú odolné voči poveternostným podmienkach, preto nieje nutná demontáž a slúži na celoročnú zábavu.

Kontaktujte nás a zostavíme vám detské ihrisko podľa vášho výberu a do 2 týždňov môže stáť vo vašej záhrade.

Zostava každého ihriska sa skladá z nasledovných komponentov:

1) Montážna sada – súčasťou balenia sú rôzne kompletačné komponenty, spojovací 
materiál a bezpečnostné krytky, ktoré sú potrebné na montáž veže, modulu, a iných častí.

2) Drevo – základom stavby každého detského ihriska sú drevené časti. Na konštrukciu ihrísk používame výhradne drevo A – kvality naimpregnované troma vrstvami laku odolného voči červotočom, plesniam, baktériám a zahnívaniu.

3) Šmýkačka – V ponuke sú dve dĺžky a to 2,4 m a 3,0 m a sú vyrobené z plastu odolného voči mechanickému poškodeniu i proti namáhaniu a UV žiareniu.

4) Príslušenstvo – rozširuje hracie zostavy a robí ich zábavnejšie. Veľké množstvo daného príslušenstva je už súčasťou nami ponúkaných hracích veží. Každá veža obsahuje v základnom prevedení iné príslušenstvo. Príslušenstvo typu Handgrips – madlá, Bolt Caps – sieťka proti mačkám a zemné kotvy sú súčasťou každej hracej zostavy. Pri najmenších vežiach je súčasťou len základné vybavenie (madlá, kotvy, krytky, skrutky). Stredne veľké veža a veľké veže obsahujú vždy prvky ako periskop, ďalekohľad, volant a pod.

Zobraziť viac fotiek
Vyrobené na Slovensku, používané v Anglicku.

Naše kúpacie kade a sauny dlhodobo dodávame spoločnosti Bathing under the Sky, ktorá je exkluzívnym distribútorom produktov Saibot vo Veľkej Británii. Dodaných viac ako 100 kusov kúpacích kadí bez reklamácie!